חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של פרופסור יעקב הרץ: הדפס חלבון בגודל 5.5X8.5 ס"מ, מודבק על גבי כרטיס. תחת דיוקנו של הרץ, נדפס בגרמנית: Dr. Herz / Professor in Erlangen. על הכרטיס לא מצויין תאריך הפקתו, אך יש לשער כי הופק עוד בחיי הרץ. בתיק גם: שני עותקים של ידיעה מתוך עתון גרמני כלשהו, כנראה משנות העשרים של המאה העשרים, ובה תיאור קורות חייו של הרץ. בגוף הידיעה, תמונה של האנדרטה לזכרו של הרץ באוניברסיטת ארלנגן, גרמניה.

כותר הרץ, יעקב. -Jakob Herz
כותרים נוספים Jakob Herz
שנה ca. 1865-1930
הערות File Record
1816-1871. רופא
היהודי הראשון בבוואריה שנתמנה למשרת פרופסור לרפואה באוניברסיטה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 177
מספר מערכת 990027681890205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?