חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שלושה העתקים זהים של חיתוך עץ, ובו דיוקן המזרחן אברהם אליהו הרכבי, עם דוגמת חתימת ידו. העתקים אלה נלקחו מתוך אחד מספריו. שניים מן העותקים, נתרמו לבית הספרים הלאומי על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', אשר חתם בגבם. ; 2. תצלום דיוקנו של אברהם אליהו הרכבי: הדפס בפורמט Cabinet card, גווני חום, 10.2X16.5 ס"מ, הופק בעיר סנט פטרבורג בשנת 1895. תצלום זה נתרם לבית הספרים הלאומי על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ'. ; 3. תצלום דיוקנו של אברהם אליהו הרכבי בצעירותו: הדפס חלבון בתבנית Carte de visite, גווני חום, הופק בעיר סנט פטרבורג, כנראה בשנות השישים של המאה התשע עשרה. על התצלום כתב אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף על ידי מרדכי בן הלל הכהן בשנת 1934. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה של דיוקן זה, שחור לבן, מתנת מר צבי הרכבי, 1934, וכן העתק נוסף של אותו דיוקן, אשר בגבו חתימת אליעזר צוקרמן. ; 4. שני עותקים זהים של גלויה מסוג Real photo, ובה תצלום דיוקנו של הרכבי ותחתיו עיטורים שונים: הדפס כסף, שחור לבן, 4.5X14 ס"מ, הופק על ידי הוצאת "לבנון", ורשה, בערך בשנת 1905. בתיק גם: גלויה נוספת בהוצאת "לבנון", ורשה, ובה דיוקן הרכבי, בפורמט שונה. ; 5. תצלום דיוקנו של אברהם אליהו הרכבי בזקנתו: הדפס בתבנית Carte de visite, שחור לבן, הופק בעיר סנט פטרבורג, כנראה בסוף המאה התשע עשרה.

כותר הרכבי, אברהם אליהו. -Авраам Яковлевич Гаркави. -Albert Harkavy.
כותרים נוספים Авраам Яковлевич Гаркави.
Albert Harkavy.
שנה ca. 1860-1919
הערות File Record
1835-1919. מזרחן וחוקר במדעי היהדות באוניברסיטת סנט פטרבורג, רוסיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 160
מספר מערכת 990027681710205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?