חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: ; הדפס צילום מסוג הליוגרויורה (Heliogravure) בו נראה תבליט במסגרת עץ, מאת האמן בוריס ש"ץ. במרכז התבליט, דיוקנו של הצייר שמואל הירשנברג, ותחתיו פסוקים לזכרו. ; 2. שלוש גלויות בהוצאות שונות, בהן הוצאת ליאו וינץ (Leo Winz), ברלין, ובהן רפרודוקציה של דיוקן עצמי מאת הירשנברג, משנת 1902. ; 3. גלויה בהוצאת Jüscher Verlag, קלן, ובה דיוקן עצמי של הירשנברג במגבעת, משנת 1907. תחת הדיוקן, דוגמת חתימת ידו. בתיק גם: כרטיס ובו רפרודוקציה מוקטנת מגלויה זו, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון.

כותר הירשנברג, שמואל. -Samuel Hirszenberg
כותרים נוספים Samuel Hirszenberg
שנה ca. 1910-1930
הערות File Record
1865-1908. צייר יהודי
מן המורים הראשונים ב"בצלאל".
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 111
מספר מערכת 990027675380205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?