קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

בתיק: ; 1. שני עותקים זהים של תצלום אלתר דרויאנוב, יושב בחדר עבודתו בתל אביב: הדפס כסף, שחור לבן, 17.5X12 ס"מ, מודבק על גבי קרטון צהבהב. בגב אחד התצלומים, אשר נתרם לאוסף על ידי גב' ד"ר ברכיהו בשנת 1962, צויין כי תצלום זה הופק כנראה בשנת 1932. ; 2. תצלום דיוקנו של אלתר דרויאנוב, מחופש לרב, בבגדי אביו: הדפס בפורמט Cabinet card, גווני חום, 10X16 ס"מ, הופק בעיר אודסה, בערך בשנת 1910. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של דרויאנוב, בדיו: "'מעשה אבות סימן לבנים'. / לידיד יקר, ר' נחמיה-שמואל ליבוביץ, באהבה ואחוה, א. דרויאנוב. / תל אביב, כ"ה אדר, תרפ"ז". תחת הקדשה זו הוסיף ליבוביץ את השורות הבאות: "החכם הנודע / א. דרויאנוב בתבנית איש חסיד. מלובש בבגדי אביו./ ט' חשון, תרפ"ט, ברוקלין, נ. י. [ניו יורק]. מנחה לבית הספרים הלאמי והאוניברסיטאי בירושלים ת"ו. נ-ש-ל- [נחמיה שמואל ליבוביץ]. ; 3. תצלום דיוקנו של אלתר דרויאנוב, בתבנית Carte de visite: הדפס חלבון, 6X10 ס"מ. בגב הכרטיס, הקדשה בכתב ידו של דרויאנוב אל אהרן ברוכוב: "אות זכרון / לידידי אהרן מיכל הכהן ברוכאוו מאת אבגד האדרעי. / דרויא, י"א אייר תרנ"ב [8 במאי 1892]". ; 4. שני תצלומי דיוקן של דרויאנוב, פנים וצדודית, מאת הצלם אברהם סוסקין, 1925: הדפסי כסף, גווני חום, 8.5X13.5 ס"מ. בגב אחד התצלומים, הקדשה מאת דרויאנוב אל נחמיה שמואל ליבוביץ והקדשה מאת ליבוביץ לבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי. התצלום השני נתרם לאוסף על ידי דרויאנוב עצמו. ; 5. תצלום דיוקנו של אלתר דרויאנוב, בערך 1907: הדפס בפורמט Carte de visite, שחור לבן, הופק בעיר וילנה. תצלום זה נשלח למערכת כתב העת "השלח", לשם פרסום בגליון היובל. ; 6. תצלום דיוקנו של אלתר דרויאנוב, תל אביב, בערך 1928: הדפס כסף, שחור לבן, 8X10.5 ס"מ. בגב התצלום ציין אברהם שבדרון כי תצלום זה נתרם לאוסף על ידי דרויאנוב עצמו בשנת 1930. ; 7. תצלום דיוקנו של דרויאנוב בחברת אברהם יעקב סלוצקי, קרלסבד, 1913: הדפס בגווני חום, 9X13.5 ס"מ. בגב התצלום הערות בעפרון בכתב ידו של דרויאנוב, אשר תרם תצלום זה לאוסף בשנת 1930 ובכתב ידו של אברהם שבדרון.

כותר דרוינוב, אשר אברהם אבא אלטר.
כותרים נוספים Алтер Друянов
Alter Druyanow
שנה 1892-1932
הערות File Record
1870-1938. סופר עברי, חוקר והיסטוריון
מראשי חובבי ציון ברוסיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 04 63
מספר מערכת 990027662840205171
קישורים דרוינוב, אשר אברהם אבא אלטר.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?