חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של יעקב דינזון: הדפס כסף, שחור לבן, 20X27.5 ס"מ, הופק על ידי הוצאת "אוריאל", כנראה באוסטריה או בגרמניה, ככל הנראה בעשור הראשון של המאה העשרים. ; 2. תריסר גלויות שונות, כמה מהן ביותר מעותק אחד, ובהן דיוקן הסופר יעקב דינזון. הגלויות יצאו לאור בין העשור האחרון של המאה התשע עשרה לעשור הראשון של המאה העשרים, בין השאר בהוצאת "צנטרל", "רובינזון", "לבנון" והקרן הקימת לישראל, ברוסיה, פולין, גרמניה ואוסטריה. ; 3. שני הדפסים, שחור לבן, של דיוקן דינזון, כנראה נלקחו מתוך אחת ממהדורות ספריו. ; 4. גזרי עתונות ובהם דיוקן דינזון, ללא ציון מקורם, וכן רפרודוקציה מוקטנת של דיוקנו, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון זיגמונט קצנלסון.

כותר דינזון, יעקב.
כותרים נוספים Jakob Dienesohn
שנה ca. 1895-1920
הערות File Record
1856-1919. סופר יידיש פופולרי בסוף המאה התשע עשרה ובראשית המאה העשרים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה צרפתית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 04 40
מספר מערכת 990027662500205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?