חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: ; 1. הדפס רשת (צינקוגרפיה) ובו דיוקן אלכסנדר גרנך, שחור לבן, במחזהו של ברטולד ברכט "הופלה, אנו חיים!" (Hoppla, wir leben) משנת 1927. על ההדפס ציין אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף על ידי אהרן אליאסברג בשנת 1935. ; 2. שני גזרי עתונות מתוך עתוני יידיש, בערך משנת 1938, ובהם דיוקנו של השחקן אלכסנדר גרנך. אחד מן הדיוקנאות מופיע בתוך מודעה על הופעתו של גרנך במחזה "שיילוק" מאת שייקספיר, בתיאטרון של לודז'. ; 3. דף השער של המוסף המאויר לעתון הפולני Chwila מיום 10 באוגוסט 1930, ובו תצלומים של אלכסנדר גרנך, בהם גם בחברת השחקן שלמה מיכאלס.

כותר גרנך, אלכסנדר.
כותרים נוספים Alexander Granach
שנה 1927-1938
הערות File Record
1890-1945. שחקן יהודי בגרמניה
משנת 1938 ועד פטירתו פעל בארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 150
מספר מערכת 990027661800205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?