קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • ארכיון

ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנה של הזמרת ג'וליה גריזי: הדפס אבן, 21X14 ס"מ. בתחתית ההדפס, נדפס בצרפתית: Melle. Julie Grisi, artiste du Théâtre italien. מעל ההדפס, אשר הודבק על גבי נייר ירקרק, הודבק קטע בגרמנית, כנראה מתוך קטלוג המכירה של הדפס זה, ובו תיאור קצר של הפריט. בתיק גם: הדפס מתוך כתב העת הגרמני Die Musik כרך IV מספר 20, ובו ציור דיוקנן של שתי האחיות ג'וליה וג'ודיטה גריזי, ותחתיו הכותרת: Giuditta und Julia Grisi. בתיק גם: העתק מוקטן של דיוקן ג'ודיטה גריזי, נעשה מתוך הדפס זה.

כותר גריזי, ג'וליה.
כותרים נוספים Giulia Grisi
Marchesa Giulia de Candia
שנה ca. 1840
הערות File Record
1811-1869. זמרת אופרה איטלקייה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה צרפתית
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1811-1869. זמרת אופרה איטלקייה.
מספר מערכת 990027661570205171
קישורים גריזי, ג'וליה.

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?