חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של חנוך גליצנשטיין, בעת לימודיו באדמיה לאמנות של מינכן: הדפס בפורמט Carte de visite, גווני חום, 6.5X10 ס"מ. על התצלום לא מצויין תאריך הפקתו, אך יש לשער כי הוא בערך משנת 1892. ; 2. תצלום דיוקנו של חנוך גליצנשטיין, אוחז במגבעת: גווני חום, 8.5X13.5 ס"מ. בגב התצלום ציין אברהם שבדרון כי תצלום זה הופק בעיר טורק, פולין, בשנת 1917, בעת שביקר שם גליצנשטיין. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1947 על ידי מר שרגא מאיר, חיפה. ; 3. גלויה בהוצאת הקרן הקימת לישראל ובה דיוקנו של חנוך גליצנשטיין, בגווני חום, ועליו מודפסת דוגמת חתימת ידו, 1912. ככל הנראה, הופקה גלויה זו בגרמניה. ; 4. תצלום דיוקנו של חנוך גליצנשטיין: הדפס בגווני חום-ספיה, 9.5X14 ס"מ, הופק בעיר ורשה, פולין. התצלום מודבק על גבי קרטון מסגרת חום ועליו מוטבע שם הצלם. בגב התצלום, הערה בכתב ידו של אברהם שבדרון, כי הוא נתרם לאוסף על ידי מר ש' דאום, מגדיאל, בשנת 1928. ; 5. תצלום דיוקנו של חנוך גליצנשטיין, רושם בפנקסו: הדפס כסף, שחור לבן, 10.5X10.5 ס"מ, הופק בעיר ורשה, פולין. התמלום מודבק על גבי קרטון מסגרת שעליו מוטבע שם הצלם, ומכוסה בנייר מגן מקורי. על התצלום לא מצויין תאריך כלשהו. ; 6. רפרודוקציות שונות של דיוקן גליצנשטיין, בהן מתוך כרטסת האישים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון זיגמונט קצנלסון.

כותר גליצנשטין, חנוך הניך. -Henryk Glicenstein -Enoch Enrico Glicenstein
כותרים נוספים Henryk Glicenstein
Enoch Enrico Glicenstein
שנה ca. 1890-1930
הערות File Record
1870-1942. פסל וצייר יהודי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 109
מספר מערכת 990027658600205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?