קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

בתיק: ליתוגרפיה של ציור דיוקן מרדכי שמואל גירונדי, שחור לבן, 13X20.5 ס"מ. תחת דיוקנו מופיעה הכתובת באיטלקית: "Marco Samuel Ghirondi / da Padova / Rabbino Magiore in quella Israelitica Comunita". על ההדפס, אשר הופק בעיר פדובה, איטליה, לא צויינה שנת הפקתו, אך יש לשער כי הוא הופק בעשור החמישי של המאה התשע עשרה, עוד בחייו של גירונדי. בתיק גם: שני העתקי צילום מוקטנים של הדפס זה, בפורמט Carte de visite, שחור לבן, 6X10 ס"מ, אשר הופקו על ידי הוצאת פופלאואר בברלין (M. Poppelauer's Buchhandlung, Berlin) במחצית השנייה של המאה התשע עשרה.

כותר גרונדי, מרדכי שמואל.
כותרים נוספים Marco Samuel Ghirondi
שנה ca. 1855-1865
הערות File Record
1799-1852. רב קהילת פדובה, איטליה ומורה בבית המדרש לרבנים, שם.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 101
מספר מערכת 990027658480205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?