חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של לוי גינצברג, בתוך מסגרת נייר: הדפס כסף, גווני חום, 20X25 ס"מ. על מסגרת הנייר חתימתו של הצלם, מרטין פוס (Martin Vos, New York). בתחתית התצלום ציין אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף על ידי לוי גינצברג עצמו, בשנת 1935. ; 2. תצלום דיוקן של לוי גינצברג בשנותיו האחרונות: הדפס כסף, שחור לבן, 20X25 ס"מ, ללא ציון שנת ההפקה. על פי החותמת שבגב התצלום, הוא צולם על ידי דיק סונדרס (Dick Saunders) ניו יורק. תצלום זה הוצא מארכיון גרשם שלום בשנת 2007. ; 3. שני הדפסים אשר נתלשו מתוך ספר, ובהם דיוקן לוי גינצברג.

כותר גינצבורג, לוי. -Louis Ginzberg.
כותרים נוספים Louis Ginzberg.
שנה ca. 1930-1960
הערות File Record
1873-1953. חוקר תלמוד, אגדה והלכה
יושב ראש האקדמיה למדעי היהדות בארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 98
מספר מערכת 990027658430205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?