חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שני תצלומים זהים בהם נראית פרוטומת שיש של אברהם גייגר, מאוספי הקהילה היהודית בברלין: הדפס כסף, שחור לבן, 16.5X23 ס"מ. הופק כנראה לרגל אחת מן התערוכות שערך המוזיאון של הקהילה (Kunstsammlung der Jüdischen Gemeinde in Berlin) בשנות העשרים של המאה העשרים. ; 2. גזרי עתונות שונים, מתוך עתונים וכתבי עת בגרמנית, ובהם דיוקן אברהם גייגר. ; 3. שני עותקים זהים של גלויה בהוצאת פופלאואר (M. Poppelauer's Buchhandlung, Berlin) בפורמט של כרטיס, ובהם תצלום מוקטן של דיוקן גייגר ושמו: הדפס חלבון, גווני חום, 5.5X8.5 ס"מ. ; 4. שני תצלומים בלתי זהים של כרזה ובה דיוקן גייגר, שחור לבן, 7X10 ס"מ. ; 5. תצלום סטודיו של דיוקן אברהם גייגר, עומד, על רקע מעקה שיש: הדפס חלבון, 5X8 ס"מ, מודבק על גבי נייר. על התצלום לא מצויין מקום או זמן הפקתו, אך יש לשער כי הוא משנות השישים של המאה התשע עשרה. ; 6. כרטיס ובו רפרודוקציה מוקטנת של דיוקן גייגר וחתימת ידו, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון זיגמונט קצנלסון

כותר גיגר, אברהם.
כותרים נוספים Abraham Geiger
שנה 1865-1928
הערות File Record
1810-1874. מראשי הרפורמה ביהדות המודרנית ומגדולי החוקרים במדעי היהדות
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 84
מספר מערכת 990027658180205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?