חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של פרופ' ברנהרד גוטליב: הדפס כסף, גווני חום, 8.5X13 ס"מ. התצלום הופק בעיר וינה, אוסטריה, ונתרם לאוסף על ידי גוטליב עצמו, בתקופת שהייתו בארץ ישראל בשנת 1933, לרגל הרצאותיו באוניברסיטה העברית בירושלים. ראה מכתב נלווה בתיק גוטליב באוסף האוטוגרפים.

כותר גוטליב, ברנהרד. -Bernhard Gottlieb
כותרים נוספים Bernhard Gottlieb
שנה ca. 1932-1933
הערות File Record
1885-1950. מגדולי רופאי השיניים והחוקרים בתחום זה. פרופסור באוניברסיטת וינה ומשנת 1938 עד פטירתו, בארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 17
מספר מערכת 990027657240205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?