קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • ארכיון

ליתוגרפיה של דיוקן הרב אריה ליב ברסלא: תחריט נחושת, 12X18 ס"מ, מודפס בגוון אדמדם, מודבק על גבי קרטון. סביב דיוקנו של הרב, הנמצא בתוך מסגרת סגלגלה, נכתב: "תואר פני הדר הוא הרב הגאון הגדול המפורסם מה"ר ארי'ל בברעסלא אב"ד בק"ק ראטרדם יע"א". תחת דיוקנו מופיע שיר בעברית, בחרוזים: "כולל המליצה לראש מוסר סחור כסחרת ודר / וגולל גלילות האר"ש לינומק הלכה בלי גדר / בשבתא דרגלא ברב עם ואיש לא נעדר / והוא על מעמדו עומד לשרת בקדש נאדר". בגב ההדפס, חותמת בעלות של יוסף חזנוביץ', אשר תרם דיוקן זה לבית הספרים הלאומי.

כותר ברסלא, אריה ליב בן חיים.
כותרים נוספים Levij Heiman van Breslau.
שנה ca. 1785-1800
הערות File Record
1741-1809. רב ופוסק
רב קהילת רוטרדם, הולנד.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1741-1809. רב ופוסק
רב קהילת רוטרדם, הולנד.
מספר מערכת 990027653520205171
קישורים ברסלא, אריה ליב בן חיים.

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?