חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שתי גלויות זהות בהוצאת "התחיה" (רובינזון) וגלויה אחת מסוג Real photo בהוצאת "אוריאל" ובהן דיוקן יוסף חיים ברנר ותקציר קורות חייו. ; 2. שלוש גלויות זהות ובהן דיוקן יוסף חיים ברנר, בהוצאת "תל חי", וינה. בגב אחת הגלויות, חותמת של הקונגרס הציוני הי"ד שנערך בווינה, בשנת 1925. ; 3. תצלום דיוקנו של יוסף חיים ברנר, לבוב, 1908: גווני חום, 8X14 ס"מ. תצלום רפרודוקציה של תמונה זו, כנראה משנות העשרים, נמצא בצמוד לתצלום המקורי. ; 4. שני תצלומי רפרודוקציה של דיוקן יוסף חיים ברנר: רפרודקציה של תצלום מתקופת שהותו בלונדון, בערך 1908; רפרודקציה של תצלום משנת 1910. שני העתקים אלה הינם בפורמט של גלוית Real photo: הדפס כסף, גווני חום, 9X14 ס"מ. על התצלומים לא מצויין תאריך או מקום הפקתם. ; 5. שני תצלומים מאת הצלם צבי אורון (ארושקעס) בהם נראית גופתו של ברנר לאחר הירצחו בידי פורעים ערבים, מאי 1921. הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. ; 6. תצלום רפרודוקציה של ציור מאת שאול רסקין, בו נראית גופתו של ברנר ההרוג. ציור זה נעשה כנראה על פי תצלומו של ארושקס שלעיל. ; 7. גלויה ובה דיוקן ברנר, הופקה על ידי הוצאת "אוריינט" בעיר צ'רנוביץ (Orient, Cernauţi) כנראה בין שתי מלחמות העולם. ; 8. גלויה של דיוקן ברנר, מודבקת לצד זר פרחים מיובשים, על גבי קרטון בגודל 24X28 ס"מ. בגב הקרטון נרשם התאריך: יח אלול תרפ"ב, ירושלים - אוגוסט 1922. ; 9. הדפסים שונים של דיוקנו, נתלשו מתוך פרסומים שונים.

כותר ברנר, יוסף חיים. -Joseph Hayyim Brenner
כותרים נוספים Joseph Hayyim Brenner
שנה 1908-1940
הערות File Record
1881-1921. סופר עברי והוגה דעות
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 227
מספר מערכת 990027653270205171
קישורים ברנר; יוסף חיים.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?