חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של לואיס ברנדייס: הדפס כסף, שחור לבן, 19X23 ס"מ, מודבק על גבי נייר מסגרת, ועליו חתימת ידו של ברנדיס בציון התאריך, דצמבר 1928. תצלום זה נשלח לאוסף על ידי ברנדייס עצמו, לבקשת אברהם שבדרון - ראה מכתב מצורף בתיק ברנדיס, באוסף האוטוגרפים. ; 2. תצלום דיוקנו של לואיס ברנדיס: הדפס כסף, שחור לבן, 18X26 ס"מ, הופקה בארצות הברית, כנראה בסוף שנות העשרים. בתיק גם: העתק מוקטן של תצלום זה. ; 3. גלויה ובה דיוקן לואיס ברנדיס, ושמו באותיות עבריות: "לואיס בראנדייס". על הגלויה לא מצויינים מקום או שנת הפקה. ; 4. דיוקנאות שונים של ברנדייס בדפוס: גזרי עתונות, מתוך ספרים וכן העתק מוקטן של דיוקנו ודוגמת חתימתו, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון זיגמונט קצנלסון

כותר ברנדס, לואיס דמביץ. -Louis Dembitz Brandeis
כותרים נוספים Louis Dembitz Brandeis
שנה ca. 1920-1936
הערות File Record
1856-1941. משפטן יהודי אמריקני ומנהיג ציוני בארצות הברית
היהודי הראשון שכיהן כשופט בבית המשפט העליון של ארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 210
מספר מערכת 990027653030205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?