חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. גלויות ובהם דיוקן ראובן בריינין: שלוש גלויות זהות בהוצאת "התחיה", ובהן דיוקן בריינין ותקציר קורות חייו; שתי גלויות, בלתי זהות, בהוצאת "לבנון"; גלויה מסוג Real photo ובה ציטוט מדבריו, בעברית, אשר הופקה בפולין לפני מלחמת העולם הראשונה וגלויה נוספת בצורת סימניה, בהוצאת "לבנון". ; 2. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של ראובן בריינין ושמו, בעברית: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. הגלויה יצאה לאור בהוצאת "צנטרל", ורשה, קרוב לוודאי בשנות העשרים של המאה העשרים. ; 3. תצלום דיוקנו של ראובן בריינין, מסוג Cabinet portrait, גווני חום, 14X19 ס"מ. התצלום הופק בעיר ניו יורק, אחרי 1911. על התצלום נכתב בדיו שמו של בריינין בעברית, באותיות מרובעות. בתחתית התצלום, הערה בכתב ידו של אברהם שבדרון, כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1934 על ידי ליב יפה. ; 4. תצלום דיוקנו של ראובן ברינין: Carte de visite, גווני חום, 7X11 ס"מ. בגב התצלום, אשר הופק בעיר ברלין, הקדשה בעברית, בכתב ידו של ראובן ברינין: "לאחי הגדול ד"ר יוסף חזנוביץ / לאות כבוד / ר. בריינין/ ט' ניסן תרנ"ח". תצלום זה נתרם לבית הספרים הלאומי על ידי יוסף חזנוביץ'. ; 5. עלון מודפס ובו, מצדו האחד, דיוקן ראובן בריינין על פי תצלום מאת מנדלקרן (Mandelkern) ודוגמת חתימת ידו בעברית, ובצדו השני ברכה מאת ארגון The Jewish Press Club בניו יורק, 1909. ; 6. תצריב מקורי על נייר משנת 1909 ובו דיוקן ראובן בריינין מאת האמן הרמן שטרוק: 19X33 ס"מ. על התצריב, מספר 12 מתוך 20, חתימתו של שטרוק בעפרון. בתחתית ההדפס, הערה בכתב ידו של אברהם שבדרון, כי הוא נתרם לאוסף על ידי הרמן שטרוק עצמו, בשנת 1930. ; 7. גזיר עתון ובו דיוקן ראובן בריינין, בגווני חום. על הקטע לא צויין מקורו.

כותר ברינין, ראובן. -Reuven Brainin
כותרים נוספים Reuven Brainin
שנה 1898-1930
הערות File Record
1862-1939. סופר ומוציא לאור עברי
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 196
מספר מערכת 990027652830205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?