חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של צבי הירש ברוק: הדפס כסף, גווני חום, 9X13 ס"מ. בגב התצלום ציין אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1930 על ידי קדיש יהודה סילמן. ; 2. תצלום דיוקנו של צבי ברוק: הדפס חלבון מסוג Carte de visite, גווני חום, 7X11 ס"מ. בגב התצלום, אשר הופק בעיר הומל, הקדשה בכתב ידו של ברוק, בעברית: "לאח בדעה, לרעי הנכבד והיקר מר מרדכי בן הלל הכהן, לאות כבוד ולמזכרת אהבה / מאת מכבדו כערכו / צבי ברוק". לצד ההקדשה, כתב אברהם שבדרון, בעפרון, כי תצלום זה נתרם לאוסף על ידי מרדכי בן הלל הכהן בשנת 1934.

כותר ברוק, צבי. -Григорий Брук -Bruck, Grigori
כותרים נוספים Григорий Брук
Bruck, Grigori
שנה ca. 1920
הערות File Record
1869-1922. רופא ועסקן ציוני ברוסיה
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 184
מספר מערכת 990027652670205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?