חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: ; 1. דף מודפס גרמנית בגודל 23X31 ס"מ, ובו תצלום דיוקנו של ראובן אשר ברוידס, תאריכי לידתו ופטירתו וכן שמות כתביו העיקריים. הופק, קרוב לוודאי, סמוך לפטירתו. ; 2. דף ובו תמונת דיוקנו של ברודס ודוגמת חתימתו בעברית, נתלש מתוך ספרו: שירים עתיקים / קרקא : י' פישער, תרס"ג. ; 3. כרטיס נייר בגודל 8X13 ס"מ, ועליו הדפס רשת של תצלום ראובן אשר ברודס. סביב לדיוקן, הקדשה בעברית, בדיו, מאת ברודס אל מיכל ברקוביץ': "למזכרת ידידות/ למיכל בערקאוויטש/ כי תראה את תמונתי/ אז תזכור את אהבתי". על הכרטיס חותמת של פרופ' ד"ר מ. ברקוביץ וכן הערה בכתב ידו של אברהם שבדרון, כי ברקוביץ תרם פריט זה לאוסף בשנת 1924.

כותר ברוידס, ראובן אשר. -Reuben Asher Braudes
כותרים נוספים Reuben Asher Braudes
שנה ca. 1890-1903
הערות File Record
1851-1902. סופר עברי בתקופת ההשכלה
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 176
מספר מערכת 990027652540205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?