חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס של רישום דיוקן הרב חיים בראדי בפחם, מאת האמן הרמן שטרוק: ליתוגרפיה על נייר, שחור לבן, 23X35 ס"מ, ללא חתימה או ציון שנת ההפקה. ; 2. תצלום דיוקנו של חיים ברודי: הדפס כסף מסוג Cartre de visite בגודל 7X11 ס"מ, הופק בעיר פרג, ללא שנה. בגב התצלום נרשם בעברית, באותיות מרובעות: "חיים בראדי. משנה לרב הראשי, פראג". ; 3. תצלום דיוקנו של חיים ברודי בגלימה וכובע של הרב הראשי: Carte de visite בגודל 7X11 ס"מ, הופק בעיר פראג, 1913. בגב התצלום נרשם בעפרון: Der Oberrabbiner Dr. Heinrich Brody ; 4. קטע מתוך עתון עברי, ובו תצלום דיוקנו של חיים בראדי, בערך 1940. על הקטע לא מצויין מקורו

כותר ברודי, חיים. -Heinrich Brody
כותרים נוספים Heinrich Brody
שנה ca. 1900-1940
הערות File Record
1868-1942. רב ראשי לעיר פראג
ביבליוגרף וחוקר השירה העברית בימי הביניים
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 169
מספר מערכת 990027652430205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?