חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ארבעה עותקים של תצלום מסוג תמונת פספורט ובו דיוקן הפילוסוף יצחק בנרובי. הדפס כסף, שחור לבן, 4X5 ס"מ. בגב כל העותקים חתימת ידו של בנרובי, בדיו. בתיק גם: תצלום נוסף, שחור לבן, 5X7 ס"מ, ובו נראה בנרובי בחברת שתי נשים. על התצלום לא נרשם כל מידע. תצלומים אלו נשלחו לספרייה הלאומית בשנת 1949 בצירוף חומר נוסף, בכלל זה דרכונו האישי של בנרובי ובו תצלום דיוקנו, אשר שולב באוסף האוטוגרפים.

כותר בנרובי, יצחק.
כותרים נוספים Isaak Benrubi
שנה ca. 1927-1933
הערות File Record
1876-1943. פילוסוף ממוצא יהודי יווני.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 137
מספר מערכת 990027651970205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?