חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

דיוקנאות שונים של נתן בירנבוים, בפורמטים שונים: גזרי עתונות ובהם ציורים ותצלומים של דיוקנו; הדפסים של ציור דיוקנו, בהם הדפסים מקוריים מאת הרמן שטרוק ומנחם בירנבוים; גלויות אשר יצאו לאור בגרמניה, פולין ורוסיה ובהן דיוקנו של בירנבוים, ובכלל זה גלויה עם דיוקן שצייר יוסף בודקו; כרטיס ועליו דיוקן בירנבוים, כנראה חולק לתורמים למען מתנה לכבוד יובל החמישים של בירנבוים בשנת 1914, על הכרטיס מודבק בול עם דיוקנו. בתיק גם: תצלום דיוקנו של בירנבוים, הדפס כסף, שחור לבן, 8X11 ס"מ, מודבק על גבי קרטון שחור; תצלום שחור לבן, 7X11 ס"מ, בו נראים נתן בירנבוים, אלכסנדר הרכבי ושלמה בירנבוים.

כותר בירנבוים, נתן.
כותרים נוספים Nathan Birnbaum
שנה 1899-1937
הערות File Record
1864-1937. הוגה דעות ציוני, ממנהיגי "אגודת ישראל" העולמית
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 59
מספר מערכת 990027650450205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?