חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלומים של דיוקן מרטין בובר ודיוקנאות מתוך ספרים ועתונים. בתיק: תצלום דיוקן מאת הצלם אלפרד ברנהיים, הדפס כסף, 23X28 ס"מ, שחור לבן, הופק בירושלים, בערך 1940; תצלום דיוקן, הדפס כסף, שחור לבן, 16X22 ס"מ, הופק על ידי סטודיו Tita Binz, היידלברג; תצלום דיוקן, הדפס כסף, שחור לבן, 11X16 ס"מ, ללא ציון זמן או מקום ההפקה; רישום של דיוקן מרטין בובר, ליתוגרפיה, שחור לבן, 41X53 ס"מ, חתימת האמן בלתי ברורה, הופק כנראה בשנות השישים של המאה העשרים

כותר בובר, מרטין.: -Martin Buber
כותרים נוספים Martin Buber
שנה 1910-1960
הערות File Record
ראה גם בארכיון מרטין בובר Arc. Ms. Var. 350 Martin Buber archive
1878-1965. הוגה דעות ומחנך, ממייסדי האוניברסיטה העברית
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 11
מספר מערכת 990027637660205171
קישורים בובר, מרטין.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?