חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: תצלומי דיוקן שונים של הסופר אילייה ארנבורג: הדפס כסף, שחור לבן, 12X17.5 ס"מ, הופק על ידי סטודיו ליפניצקי (Studio Lipnitzki) בעיר פריס; תצלום דיוקן, שחור לבן, 22X17 ס"מ, מודבק על גבי קרטון מסגרת ועליו חתימת הצלמת, דורותיאה אליאסברג (Dorothea Eliasberg), ברלין, 1927; תצלום דיוקן, שחור לבן, הדפס כסף, 14X19 ס"מ, בגב התצלום חתימת ידו של ארנבורג משנת 1943 וכן הערה בכתב ידו של אברהם שבדרון כי תצלום זה נשלח לספרייה על ידי הצירות הסובייטית באנקרה, בחודש ינואר 1944; מודעות פרסומת משנת 1926 מן העתונות הגרמנית, לתרגום הספר "שלוש עשרה מקטרות" לגרמנית (13 Pfeifen) ובהן ציור דיוקנו של ארנבורג; ליתוגרפיה, שחור לבן, של דיוקן ארנבורג מאת הצייר מאנה כץ; עלון פרסומת של הוצאת הספרים Malik Verlag, Berlin ובו דיוקן הסופר ארנבורג; קטעים מן העתונות הגרמנית משנות העשרים ובהם דיוקן ארנבורג; קטע מעתון "הארץ" מיום 9 באוקטובר 1947 ובו תצלום דיוקנו של ארנבורג, בתוך מאמר מאת תומס מרטין. רוב החומר בתיק זה נתרם לאוסף על ידי אהרן אליאסברג

כותר ארנבורג, איליה גריגורביץ'.
כותרים נוספים Илья Григорьевич Эренбург
Il'ia Grigor'evich Erenburg.
שנה 1920-1948
הערות File Record
1891-1967. סופר יהודי סובייטי
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 01 254
מספר מערכת 990027637060205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?