חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

קבוצה של שבעה הדפסי תצלומים אשר מקורם, קרוב לוודאי, באלבום אחד שהכיל כ-30 תצלומים. בכל התצלומים מודפסת חתימתו של פליקס בונפיס (Bonfils) וברובן כתובית מודפסת קטנה בצד הימני התחתון של ההדפס, בצרפתית בלבד. ; התצלומים באלבום: ; 1. Tombeau des Rois [קברי המלכים] ; 2. Jérusalem. Porte de Jaffa [שער יפו, ירושלים] ; 3. Jérusalem. Église de l'Ascension [כנסיית העלייה לשמיים, הר הזיתים] ; 4. Tombeau de la Vierge, grotte de l'agonie [קבר הבתולה מרים, ירושלים] ; 5. Jérusalem. Vasques de Màmillah [בריכת ממילא ובית הקברות המוסלמי העתיק שסביבה. ברקע נראית חומת העיר העתיקה, וכן שער יפו] ; 6. Mosquée d'Omar [הר הבית, ירושלים: המקשתת ו"דוכן הקיץ" - "מנבר א-ציף"] ; 7. [קבוצת תיירים-צליינים על גג מצודת דוד, ירושלים. ברקע, נראה הר הבית. על התצלום לא מופיעה חתימת הצלם, או כותרת כלשהי].

כותר אלבום 30: תצלומי בונפיס קטנים.: -Album 30: Bonfils Small Format Album
כותרים נוספים Album 30: Bonfils Small Format Album
שנה ca. 1875-1885
סוגה Albumen Print
הערות File Record
העיר העתיקה באלבום בונפיס: שלושים צילומים מסוף המאה ה-19.
תיאור 7 Photographs : b&w
167 X 223 mm..
מתוך ארכיון יעקב ורמן
שפה צרפתית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1858 2.1 30
מספר מערכת 990026848870205171
קישורים אלבום 30: תצלומי בונפיס קטנים.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

ארכיון יעקב וורמן, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?