חזרה לתוצאות החיפוש

האוסף כולל דגלי שמחת תורה - דגלי נייר צבעוניים ובהם ציורים הקשורים לחג, אשר הונפו על ידי ילדים בהקפות המסורתיות בבתי הכנסת ובהקפות שניות בחוצות הערים. רוב ההפריטים מישראל. חלק מהדגלים נושאים גם תוכן פרסומי או מפלגתי. באוסף גם: דגל שמחת תורה מפלסטיק ודגלים להזדמנויות אחרות (הכנסת ספר תורה, המעמד הגדול לסיום הש"ס, הנחת אבן פינה, נישואין בחסידות ערלוי).

כותר אסף דגלי שמחת תורה -Simchat Torah flags collection
כותרים נוספים Simchat Torah flags collection
אוסף דגלי שמחת תורה
מקום קשור Israel - place of publication
שנה 1905-
הערת ציטוט V 1626 אוסף דגלי שמחת תורה, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
פרסומים קשורים הדגלים של שמחת תורה: מן האמונה היהודית העממית לתרבות העברית-ישראלית, תל אביב: מוזיאון ארץ-ישראל, תשע"ב 2012.
הערות Fonds Record
היסטורית בעלים מקור הדגלים מהאיסוף השוטף של הספרייה.
תיאור 0.2 מטר..
מתוך אסף דגלי שמחת תורה
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק V 1626
מספר מערכת 990034548680205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?