חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

The file contains: A short letter from Márton (Martin) Schreiner to Ignac Goldzieher in the matter of Goldzieher's article "Influences Chrétiennes dans la Littérature Religieuse de l'Islam". Csurgó, ca. 1887-1891. ; A letter from Martin Schreiner to Dr. S. Neumann at the Board of Trustees of the Zunz Foundation concerning critical review on "Geschichte der Juden in Babylonien zur Zeit der [...] ". Berlin, 19.03.1901. ; A visit card of Ödön Burger with a short note on it, including envelope. Ca. 11.01.1882. ; A letter from the jeweler and watchmaker Albert Ehrlich in Sfântu Gheorghe (Sepsiszentgyörgy) to Martin Schreiner (called here Marci bácsi) concerning familiar matters. 14.10.1921.

כותר Letters.
מחברים/ יוצרים נוספים Ignac Goldziher 1850-1921
שנה ca. 1887-1902
הערות File Record
מתוך Martin Schreiner Archive.
שפה הונגרית
גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. Ms. Var. 347 03 08
מספר מערכת 990052580140205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?