Denken en weten over de wereld [electronic resource]

• Book

Welke invloed hebben de ideeën en ontdekkingen van onderzoekers op ons en op de wereld om ons heen? Denken en weten over de wereld, de veertiende editie van Lessen voor de eenentwintigste eeuw, gunt het algemene publiek een blik achter de schermen van het laboratorium, het atelier of de studeerkamer en laat zien op welke wijze klimaatverandering, voedselvoorziening, opvoeden en onderwijs, bierbrouwen, humor, beeldcultuur en milieu, de rol van de USA, medische statistiek, het levenseinde of navelstrengbloed een impact hebben op het dagelijkse leven.

Title Denken en weten over de wereld [electronic resource] : Lessen voor de eenentwintigste eeuw / redactie, Bart Raymaekers, Andre van de Putte.
Edition 1st ed.
Publisher Leuven : Universitaire Pers Leuven
Creation Date 2008
Notes Description based upon print version of record.
Includes bibliographical references.
Dutch
Content [1. without special title] -- [2] Een nieuw wereldbeeld voor een nieuwe mens? -- [3] Nieuwe inzichten voor een samenleving in verandering -- [5] De mens en zijn wereld morgen -- [7] Moeten, mogen, kunnen: Ethiek en wetenschap -- [8] De horizontan van weten en kunnen -- [9] Wetenschap op nieuwe wegen -- [10] Wetenschappelijk denken: een laboratorium voor morgen -- [11] Hoe dichtbij is de toekomst? -- [13] Ruimte voor kennis -- [14] Denken en weten over de wereld -- [15] Weten in woorden en daden
Series XXI : lessen voor de eenentwintigste eeuw
nr. 14
Extent 1 online resource (288 p.)
Language Dutch
National Library system number 997010720398105171