חזרה לתוצאות החיפוש

כרזה

תעודת נציב יום מטעם איחוד מוסדות גור בארץ ישראל, ירושלים. התעודה ניתנה לבונס לוין ומשפחתו, לאות הוקרה על תרומתם למוסד. בראש הדף: גור. על הדף: שלושה פורטרטים של אדמו"רי גור ושתי תמונות של בניינים השייכים למוסד. עם חתימות יו"ר ומנכ"ל האיחוד וחותמתו.

כותר נציב יום. -גור
כותרים נוספים גור
מקום קשור Jerusalem (Israel) - place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים בית התלמוד וישיבת אור חדש (ירושלים)
שנה תש"ס-תש"ע לערך
הערות File Record
תיאור 1 דף : איורים' פורטרטים
33X48 ס"מ..
מתוך אסף תעודות גבאות כבוד
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק V 2707 31
מספר מערכת 990052583350205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?