חזרה לתוצאות החיפוש

באוסף: חומר תעמולה לבחירות לקונגרסים הציוניים העולמיים (כולל: כרוזים, כרזות, רשימות מועמדים, מצעים, עיתונים, עלונים), כרטיסי כניסה למושבי הקונגרסים, פרסומים מטעם ועדות הבחירות לקונגרסים ועוד פרסומים הקשורים לקונגרסים

כותר אוסף הקונגרסים הציוניים -אסף הקונגרסים הציוניים
כותרים נוספים אסף הקונגרסים הציוניים
Zionist Congresses collection
מחברים/ יוצרים נוספים ההסתדרות הציונית. הקונגרס
שנה 1897-1951
הערת ציטוט V 2148 אוסף הקונגרסים הציוניים, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
הערות Fonds Record
הקונגרס הציוני העולמי הוא המוסד העליון של ההסתדרות הציונית העולמית, בו מתכנסים הנציגים של התנועה הציונית העולמית, שנבחרים ברשימות מפלגתיוית. בקונגרסים השונים נדונו הענינים שעמדו על פרק באותו זמן בתנועה הציונית העולמית. הקונגרס הראשון התכנס בבזל ב-1897. עד קום המדינה התכנסו 22 קונגרסים, בערים שונות באירופה. החל משנת תשי"א הקונגרסים התכנסו בירושלים.
Language note/הערת שפה: רובו בעברית.
היסטורית בעלים האוסף נאסף על ידי הספרייה.
תיאור 0.80 מטר..
מתוך אוסף הקונגרסים הציוניים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק V 2148
מספר מערכת 990035621230205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?