קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

האוסף כולל כרוזים וכרזות שהוצאו לאור על ידי גופים שונים: מוסדות ציוניים, ממשלתיים וממלכתיים, מפלגות, תנועות וארגונים, מוסדות דת ותרבות, ערים, יישובים וקהילות, חברות ואיגודים, תאגידים.

כותר אסף הכרוזים והכרזות.
כותרים נוספים English title: Broadsides and posters Collection.
אוסף הכרוזים והכרזות.
אוסף כרוזים וכרזות.
שנה 1890-19uu
הערת ציטוט אוסף הכרוזים והכרזות, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
הערות Fonds Record
האוסף מורכב מסדרות רבות, לפי נושאים. לכל סדרה סגנטורה נפרדת. פריטים נוספים מצויים בארכיונים אישיים ומוסדיים שונים. בנוסף, כרוזים ודפים בודדים קוטלגו בקטלוג העברי והלועזי בסגנטורה L
מודעות אבל נרשמו כאוסף נפרד: V 1822
חלק מהאוסף טרם נרשם.
תערוכת מודעות אמנותיות, בית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי, ירושלים, 1972
עיר במודעות, יפו ותל-אביב - 1900-1935, 3 כר', מוזאון ארץ ישראל, תשמ"ט 1988
פשקוולים, מודעות קיר וכרזות פולמוס ברחוב החרדי, מוזאון ארץ ישראל, תשס"ה 2005

מתוך אסף הכרוזים והכרזות
שפה ריבוי שפות
סימול 0
רמת התיאור Fonds Record
הערת שפה רוב החומר בעברית, מיעוטו ביידיש, אנגלית, פולנית, צרפתית, גרמנית, ועוד.
מספר מערכת 990026465980205171
היסטורית בעלים מסוף המאה התשע עשרה הספריה אוספת, רוכשת ומקבלת כרוזים וכרזות.
תיאור האוסף כולל עשרות אלפי פריטים במגוון רחב מאוד של נושאים המשקפים בעיקר את החיים התרבותיים, החברתיים, הפוליטיים והדתיים של העם היהודי בתפוצות, בארץ ישראל ובמדינת ישראל, מסוף המאה התשע עשרה ועד היום. הכרוזים והכרזות הוצאו לאור על ידי גופים שונים: מוסדות ציוניים, ממשלתיים וממלכתיים, מפלגות, תנועות וארגונים, מוסדות דת ותרבות, ערים, ישובים וקהילות, חברות ואיגודים, תאגידים.
    1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 93
    2. הצג הכל

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?