חזרה לתוצאות החיפוש

כרזה

נוסח מלא של תפילה למנוחת המלך אידוורד ה-VII: קול תחינה ... כי לקח מאתנו... הקיסר אידוורד השביעי, אשר הלך בדרך כל הארץ. מחבר התפילה הינו יחזקאל בן משה יחזקאל. (ראה פריט 245 בקטלוג של אוסף ולמדונה, שכולל את הטקסט של הפילה באנגלית ובמארטי). ; The full Hebrew text of the memorial prayer composed for King Edward VII for the Memorial service held at the “Gate of Mercy” Synagogue in Bombay on Friday, 11 Iyyar 5670 (May 20, 1910). Item 245 of the Catalogue contains the text of the prayer in English and Marathi and the order of services.

כותר קול תחנה : ... כי לקח מאתנו ... הקיסר אידוורד השביעי ...
מקום קשור Mumbai (India) - place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים Ezekiel Moses Ezekiel
Valmadonna Trust England former owner
שנה תר"ע
פרסומים קשורים The Writing on the Wall. A Catalogue of Judaica Broadsides from the Valmadonna Trust Library, edited by Sharon Liberman-Mintz, Shaul Seidler-Feller, David Wacthel, London&New York: Valmadonna Trust Library, 2015, no. 246.
סוגה Memorial prayers (Jewish liturgy)
הערות File Record
כותר התחל.
תיאור [1] עמוד
34 ס"מ..
מתוך אסף התפלות
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק V 1803 05 07
מזהה $$CISBN$$VK17
מספר מערכת 990022958390205171
קישורים קול תחנה :

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?