קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • כרזה

שמירה ממגיפה, משריפה, מפגע רע, מעין הרע, מגזירה רעה, מכשוף, מכל דבר רע. רפואה לחולי העצבים, מחולשת הגוף והאברים, למחלת ילדים, ולכל מיני דויו מכאוב. הדף גדוש בציורים וטקסטים. בצידי הדף: איורים של ארזי הלבנון ומקומות הקדושים. בתחתית הדף: סגולה לאריכת יו"ש, לפרנסה, להצלחה, לזרעא חייא וקימא, עושר וכבוד, חסד ורחמים. ברכה לסייעתה דשמיא, הבריות גופא, לחיי אריכא, בני בריכא, מזוני רויחי, וכט"ס. זה הקונטריס הקדוש נמצא ישן נושן והדפסנו אותו מחדש. דפוס צילום של קמיע משנת תר"ץ.

כותר שמירה ממגיפה, משריפה ... רפואה לחולי ... סגולה לאריכת יו"ש ... ברכה לסייעתא דשמיא ... קמיע ירושלמית
מהדורה ... והדפסנו אותו מחדש..
שנה תשל"-
הערות File Record
כותר התחל.
Physical condition/מצב פיזי: עותקים 2-4 באוסף הקמיעות, מחלקת ארכיונים.
Physical condition/מצב פיזי: עותק 3: 17X24.5 ס"מ.
Physical condition/מצב פיזי: עותק 4 נדפס על נייר חום.
תיאור [1] עמוד
20.5X33 ס"מ..
מתוך אסף הקמיעות
שפה עברית
רמת התיאור File Record
מספר מערכת 990022374860205171
תיאור שמירה ממגיפה, משריפה, מפגע רע, מעין הרע, מגזירה רעה, מכשוף, מכל דבר רע. רפואה לחולי העצבים, מחולשת הגוף והאברים, למחלת ילדים, ולכל מיני דויו מכאוב. הדף גדוש בציורים וטקסטים. בצידי הדף: איורים של ארזי הלבנון ומקומות הקדושים. בתחתית הדף: סגולה לאריכת יו"ש, לפרנסה, להצלחה, לזרעא חייא וקימא, עושר וכבוד, חסד ורחמים. ברכה לסייעתה דשמיא, הבריות גופא, לחיי אריכא, בני בריכא, מזוני רויחי, וכט"ס. זה הקונטריס הקדוש נמצא ישן נושן והדפסנו אותו מחדש. דפוס צילום של קמיע משנת תר"ץ.
קישורים קמיע ירושלמית :

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?