חזרה לתוצאות החיפוש

כרזה

ביום ראש השנה צריך לכווין כל יש ישראל לקיים מצות ... יום תרועה יהיה לכם ... ויאמר לשם יחוד קודשא ... כוונות לפני תקיעת השופר בראש השנה. דפוס אבן. דומה לפריט 222 של הקטלוג של אוסף ולמדונה. ; Kabbalistic intentions prior to sounding the Shofar. Text of the Le-Shem Yihud (For the Sake of Unification) prayer recited prior to the sounding of the shofar on Rosh Hashanah, with different formulae for the shofar blower and the congregation. The text, printed as a lithograph, varies only slightly in content from item 222 of the Catalogue.

כותר ביום ר"ה : צריך לכווין ... לקיים מצות ... יום תרועה יהיה לכם ... ויאמר לשם יחוד קודשא ... -ביום ראש השנה צריך לכוון כל איש ישראל -ביום ראש השנה
כותרים נוספים ביום ראש השנה צריך לכוון כל איש ישראל
ביום ראש השנה
Be-Yom Rosh ha-Shanah Tzarikh le-Kavven Kol Ish Yisra'el
מקום קשור Kolkata (India) - place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים Valmadonna Trust England former owner
שנה תרנ"-?
פרסומים קשורים א' יערי, הדפוס העברי בארצות המזרח, ב, ירושלים ת"ש, ע' 49, מס' 130.
The Writing on the Wall. A Catalogue of Judaica Broadsides from the Valmadonna Trust Library, edited by Sharon Liberman-Mintz, Shaul Seidler-Feller, David Wacthel, London&New York: Valmadonna Trust Library, 2015, no. 221.
סוגה Miscellaneous prayers (Jewish liturgy)
הערות File Record
מראשית הטקסט.
לפי הקטלוג של אוסף ולמדונה, המו"ל הינו שלום יהושע עראקי הכהן.
תיאור [1] ע'
14X11.5 ס"מ..
מתוך אסף התפלות
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק V 1803 07 23
מספר מערכת 990021697790205171
קישורים ביום ר"ה :
ביום ר"ה :

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?