חזרה לתוצאות החיפוש

כרזה

קמיע ליולדת. בראש הדף: שיויתי יהוה למגדי תמיד. כולל נוסך הק"ש ליולדת, נוסח שיר המעלות, שמירת הילד ועוד טקסטים ואיורים קבליים. בית הדפוס ה"ר חיים ראהאטין בלבוב.

כותר שיויתי יהוה למגדי תמיד.
כותרים נוספים שויתי השם לנגדי תמיד
מקור/בעלים אוסף האפמרה - הספרייה הלאומית
מוציא לאור דפוס חיים ראהאטין
מדפיס 1900
שנה 1900
הערת תוכן ותקציר Ephemera Collection - The National Library of Israel
הערות File Record
Physical condition/מצב פיזי: עותק 2 באוסף הקמיעות, מחלקת ארכיונים.
תיאור איורים

שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק V 183 02 01
מספר מערכת 990020471690205171
קישורים Rosetta Digital Object
שיויתי יהוה למגדי תמיד.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?