חזרה לתוצאות החיפוש

כרזה

קישוט לסוכה. בחלק העליון איור של הרגע בו המלאך עוצר את אברהם בעוד יצחק עקוד. ברקע: ירושלים. בחלק התחתון: איור של אברהם, יצחק, ישמעל, אליעזר והחמור בדרך לעקדה. בראש הדף, מימין ומשמאל: שני מדליונים בהן נראים קבר רחל והכתל המערבי. מסביב לדף פסוקים מפרשת העקידה.

כותר עקידת יצחק.
כותרים נוספים לשנה טובה יכתב ויחתם
עקדת יצחק
מקור/בעלים אוסף האפמרה - הספרייה הלאומית
מוציא לאור [מוציא לאור לא ידוע]
מדפיס 1920
שנה 1920
סוגה Litography
הערת תוכן ותקציר Ephemera Collection - The National Library of Israel
הערות File Record
בראש העמוד: לשנה טובה יכתב ויחתם.
Physical condition/מצב פיזי: עותקים 2-4 נשמרים במחלקת ארכיונים.
סדרה בראש העמוד: לשנה טובה יכתב ויחתם.
תיאור איורים צבעוניים

שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק V 1836 38
זכויות גישה הצפייה בפריט זה חופשית לכלל המשתמשים, בספרייה ומחוצה לה
מספר מערכת 990018149120205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?