חזרה לתוצאות החיפוש

כרזה

This chart provides random vocalizations for thirty-five Hebrew letters: in addition to the twenty-two regular and five final-form letters, there are repetitions of certain letters in accented or emphatic (with a dagesh) form. Includes a list of words for reading exercises. Printed on ruled paper.

כותר חרוף אבתדאאייה : [אלף בית עם תרגיל קריאה] : -אלף בית. בגדאד
כותרים נוספים אלף בית. בגדאד
Hebrew Alphabet Chart
מקור/בעלים אוסף האפמרה - הספרייה הלאומית
מדפיס 1930
שנה תרצ"-
פרסומים קשורים The Writing on the Wall. A Catalogue of Judaica Broadsides from the Valmadonna Trust Library, edited by Sharon Liberman-Mintz, Shaul Seidler-Feller, David Wacthel, London&New York: Valmadonna Trust Library, 2015, no. 554.
הערת תוכן ותקציר Ephemera Collection - The National Library of Israel
הערות File Record
כותר התחל.
נדפס על ניר משורטט.
סדרה כותר התחל.
נדפס על ניר משורטט.
תיאור [1] ע'
15X19 ס"מ..
מתוך אוסף לוחות ללימוד האלף-בית
שפה עברית
יהודית-ערבית
מספר מדף/סרט/תיק V 3089 / 09
מספר מערכת 990017754770205171
קישורים Rosetta Digital Object
Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?