קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

כרזה

שמירה ממגיפה, משריפה, מפגע רע, מעין הרע, מגזירה רעה, מכישוף ומכל דבר רע. רפואה למחלת ילדים, לחולי ומכאוב, לחולשת הגוף והאברים. הדף גדוש בציורים וטקסטים. בצידי הדף: איורים של ארזי הלבנון ומקומות הקדושים. בתחתית הדף: סגולה לאיו"ש, להצלחה, לפרנסה טובה, לזרעא חייא וקימא, עושר וכבוד, לחן ולחסד ורחמים. ברכה לסייעתה דשמיא, הבריות גופא, לחיי אריכא, בני בריכא, מזוני רויחא. ערוכה וסדורה בקרתא קדישא ירושלים דדהבא, ע"י א"ב"א בן א"ב"א. בעמוד האחרון: תקון ואזהרה. עם איור של מקומות הקדושים.

כותר תקון ואזהרה : ... (קמיע ירושלמית ...
כותרים נוספים קמיע ירושלמית
מקום קשור Jerusalem (Israel) - place of publication
שנה תר"ע?
הערות File Record
Physical condition/מצב פיזי: עותקים 2-3 באוסף הקמיעות, מחלקת ארכיונים.
תיאור [2] עמודים : איורים
15.8X23.6 ס"מ..
מתוך אסף הקמיעות
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק V 183 02 21
מספר מערכת 990017671280205171
קישורים תקון ואזהרה : ... (קמיע ירושלמית ... / ערוכה וסדורא ... ע"י א"ב"א בן א"ב"א).

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תקון ואזהרה : ... (קמיע ירושלמית .. – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?