חזרה לתוצאות החיפוש

שמירה להילד מהבעל שם טוב, עם סיפור המפגש בין אליהו הנביא לבין לילית, מספר עבודת הקודש ומזמור שיר למעלות (תהילים, קכא). ברוש הדף: בשם ה' אלהי ישראל גדול ונורא למזל טוב.

כותר שמירה להילד :
מקור/בעלים אוסף האפמרה - הספרייה הלאומית
מדפיס 1940
שנה ת"ש
הערת תוכן ותקציר Ephemera Collection - The National Library of Israel
הערות File Record
Physical condition/מצב פיזי: עותקים 2-3 באוסף הקמיעות, מחלקת ארכיונים
תיאור [1] ע'
26 ס"מ..
מתוך סדרה 2: קמיעות מודפסים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק V 183 02 16
מספר מערכת 990017478480205171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?