חזרה לתוצאות החיפוש

כרזה

מכיל את ברכת הדלקת הנרות וסדר הקידוש. בראש הדף דינים של פסח בערבית. מסביב לטקסט - פיוט לשבת החודש, מאת רב משה בן צדקה חוזין -- Texts for Passover, including the blessing for candle lighting and Kiddush for both the night and the day of the holiday. A digest of the laws of Passover appears in Judeo-Arabic. Surrounding the text is a piyyut for the Sabbath on which Parashat ha-Hodesh (Ex. 12:1 - 20) is read, composed by Rabbi Moses b. Zedakah Hozin;מכיל את ברכת הדלקת הנרות וסדר הקידוש. בראש הדף דינים של פסח בערבית. מסביב לטקסט - פיוט לשבת החודש, מאת רב משה בן צדקה חוזין ; Texts for Passover, including the blessing for candle lighting and Kiddush for both the night and the day of the holiday. A digest of the laws of Passover appears in Judeo-Arabic. Surrounding the text is a piyyut for the Sabbath on which Parashat ha-Hodesh (Ex. 12:1 - 20) is read, composed by Rabbi Moses b. Zedakah Hozin

כותר סדר לחג הפסח.
כותרים נוספים תדכו לשנים רבות
Tizku le-Shanim Rabbot
מקור/בעלים אוסף האפמרה - הספרייה הלאומית
מוציא לאור דפוס אלישע שוחט
מדפיס 1925
שנה 1925
פרסומים קשורים The Writing on the Wall. A Catalogue of Judaica Broadsides from the Valmadonna Trust Library, edited by Sharon Liberman-Mintz, Shaul Seidler-Feller, David Wacthel, London&New York: Valmadonna Trust Library, 2015. no. 254.
סוגה Miscellaneous prayers (Jewish liturgy)
הערת תוכן ותקציר Ephemera Collection - The National Library of Israel
הערות File Record
שנה נוספת Valmadonna Trust
קרן נאמנות ולמדונה
לונדון - ולמדונה
לונדון - וואלמדונה
לונזר, ג'ק
לונצר, ג'ק
London - Valmadonna Trust
Lunzer, Jack
J.V. Lunzer
LON VALM
שפה עברית
יהודית-ערבית
מספר מדף/סרט/תיק V 1803 07 05
מספר מערכת 990017283960205171
קישורים Rosetta Digital Object
Rosetta Digital Object
סדר לחג הפסח.
סדר לחג הפסח

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?