חזרה לתוצאות החיפוש

כרזה

תפלה מיוחסת לרב יצחק לוריא, (האר"י), לאמירה בהוצאת ספר תורה בשלש רגלים. בראשית הטקסט: רבונו של עולם מלא משאלות לבנו לטובה ... ; Prayer for Spiritual and Physical Sustenance. Authorship attributed to Rabbi Isaac Luria Ashkenazi, to be recited on the first day of each of the three pilgrimage festivals as the Ark is being opened in the synagogue. With decorative elements.;תפלה מיוחסת לרב יצחק לוריא, (האר"י), לאמירה בהוצאת ספר תורה בשלש רגלים. בראשית הטקסט: רבונו של עולם מלא משאלות לבנו לטובה ... -- Prayer for Spiritual and Physical Sustenance. Authorship attributed to Rabbi Isaac Luria Ashkenazi, to be recited on the first day of each of the three pilgrimage festivals as the Ark is being opened in the synagogue. With decorative elements.

כותר תפלה : בהוצאת ס"ת בשלוש רגלים.: -בקשה כפי רבנו האר"י ... אומרים ביום א של שלוש רגלים בשעת פתיחת ההיכל
כותרים נוספים רבונו של עולם מלא משאלות לבנו לטובה
בקשה כפי רבנו האר"י ... אומרים ביום א של שלוש רגלים בשעת פתיחת ההיכל
Tefillah be-Hotza'at S[efer] T[orah] be-Shalosh Regalim
מקור/בעלים אוסף האפמרה - הספרייה הלאומית
מדפיס 1920
שנה תר"פ
פרסומים קשורים The Writing on the Wall. A Catalogue of Judaica Broadsides from the Valmadonna Trust Library, edited by Sharon Liberman-Mintz, Shaul Seidler-Feller, David Wacthel, London&New York: Valmadonna Trust Library, 2015, no. 217, 218, 219.
סוגה Miscellaneous prayers (Jewish liturgy)
הערת תוכן ותקציר Ephemera Collection - The National Library of Israel
הערות File Record
כותר-התחל.
בקטלוג של אוסף ולמדונה, מקום הדפוס של הפריט הוא כלכתה.
Physical condition/מצב פיזי: עותק 3: ללא כותר.
Physical condition/מצב פיזי: עותק 4: בראש הדף - בקשה כפי רבנו האר"י זלה"ה אומרים ביום א של שלוש רגלים בשעת פתיחת ההיכל
סדרה כותר-התחל.
בקטלוג של אוסף ולמדונה, מקום הדפוס של הפריט הוא כלכתה.
תיאור [1] ע'
11X18 ס"מ..
מתוך סדרה 7: תפלות לחגים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק V 1803 07 13
מספר מערכת 990012953070205171
קישורים Rosetta Digital Object
Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?