חזרה לתוצאות החיפוש

כרזה

שמירה ממגיפה, משריפה, מפגע רע, מעין הרע, מגזירה רעה, מכשוף, מכל דבר רע. רפואה לחולי העצבים, מחולשת הגוף והאברים, למחלת ילדים, ולכל מיני דויו מכאוב. הדף גדוש בציורים וטקסטים. בצידי הדף: איורים של ארזי הלבנון ומקומות הקדושים. בתחתית הדף: סגולה לאריכת יו"ש, לפרנסה, להצלחה, לזרעא חייא וקימא, עושר וכבוד, חסד ורחמים. ברכה לסייעתה דשמיא, הבריות גופא, לחיי אריכא, בני בריכא, מזוני רויחי, וכט"ס. זה הקונטריס הקדוש נמצא ישן נושן והדפסנו אותו מחדש, ואחב"י לא יעשו עולה להדפיסו לפחות עד חמש שנים. אלול תר"צ.

כותר קמיע ירושלמית : שמירה ממגיפה, משריפה ...
מקום קשור Jerusalem (Israel) - place of publication
שנה תר"ץ
הערות File Record
Physical condition/מצב פיזי: עותק 3 באוסף הקמיעות, מחלקת ארכיונים.
תיאור 1 עמוד : איורים
15.8X24 ס"מ..
מתוך אסף הקמיעות
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק V 183 02 06
מספר מערכת 990012271540205171
קישורים קמיע ירושלמית : שמירה ממגיפה משריפה ...

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?