חזרה לתוצאות החיפוש

Proclamation affirming and reinforcing the previously-issued Moda‘ah Rabbah u-Keri'ah shel Hibbah, instructing all Diaspora Ashkenazic communities not to give charity to Sephardic emissaries sent from the Land of Israel, on the allegation that the Sephardim of Jerusalem had been depriving the city's Ashkenazic poor of charity due them and redirecting it to their Sephardic brethren. Below appear letters of support from Rabbis Samuel Salant and Isaac Elhanan Spektor, the latter signed 4 Kislev 5654 (November 13, 1893).

כותר חיזוק המודעה : בחודש כסלו העבר שלחנו לנדיבי אחינו... מודעה רבה... ובה הודענום את אשר עולל לנו הסופרים שהודחו ממשמרותיהם בבתי התלמוד תורה ובית החולים של האשכנזים בירושלם, כי חוברו... אל עדת הספרדים להשיג גבול עניי עד. -חזוק המודעה
כותרים נוספים Hizzuk ha-Moda‘ah!
חזוק המודעה
מקום קשור Jerusalem (Israel) - place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים Valmadonna Trust England former owner
שנה תרנ"ד
פרסומים קשורים The Writing on the Wall. A Catalogue of Judaica Broadsides from the Valmadonna Trust Library, edited by Sharon Liberman-Mintz, Shaul Seidler-Feller, David Wacthel, London&New York: Valmadonna Trust Library, 2015, no. 371.
הערות File Record
תיאור [1] דף
22X30 ס"מ..
מתוך אוסף פרסומים בעניני צדקה ותרומות
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק V 1830 / 59
מזהה $$CISBN$$VM50
מספר מערכת 990008809970205171
קישורים חיזוק המודעה : בחודש כסלו העבר שלחנו לנדיבי אחינו... מודעה רבה... ובה הודענום את אשר עולל לנו הסופרים שהודחו ממשמרותיהם בבתי התלמוד תורה ובית החולים של האשכנזים בירושלם כי חוברו... אל עדת הספרדים להשיג גבול עניי עד
חיזוק המודעה :

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?