חזרה לתוצאות החיפוש

כתב יד
כותר [The Madaba mosaic Map - Jerusalem section]
מוציא לאור [Jerusalem],
שנה 1897?]
נושא Digitized manuscripts
הערות Partial section from larger map. For the complete map see: 990023676440205171.
A mosaic covering part of the floor of a late sixth-century Byzantine Church in Madaba (today in Jordan) representing the Holy Land and the surrounding countries.
Oriented to the east
The map shows the area from "Neapolis" (Nablus) to Egypt. The most important section is the plan of Byzantine Jerusalem
The inset Greek text at the bottom is a part of a description of the mosaic made by the Librarian of the Greek Orthodox Patriarch of Jerusalem, p. Kleopas Koikylides in 1897
Colored Manuscript
אוסף המפות על שם ערן לאור, הספרייה הלאומית
קוד מפה דיגיטאלית Jer179
מתוך 990023676440205171 The Madaba Mosaic Map Plan des corcafu des Madaba le moszei qui onna trouvait a Madaba son fugur natre Jhs 450.$$QThe Madaba Mosaic Map Plan des corcafu des Madaba le moszei qui onna trouvait a Madaba son fugur natre Jhs 450.
שפה יוונית
מספר מדף/סרט/תיק Jer 179
Laor 452
מספר מערכת 990023698130205171
קישורים קישור למשאב
For image click here
מפה דיגיטלית - E-Map

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף המפות ע"ש ערן לאור

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?