חזרה לתוצאות החיפוש

הקלטה אתנוגרפית

בשנת תשמ"ו, חודשים ספרים לאחר גלי העליה מאתיופיה, יזם האתנו מוזיקולוג הישראלי-צרפתי, פרופ' שמחה ארום, תיעוד של תפילות ביתא ישראל - קהילת יהודי אתיופיה. במשך השנים הוקלטו המנהיגים הרוחניים של ביתא ישראל - הקייסים - ועתה, לאחר שלושים שנה, יוצא לאור מבחר נדיר של תפילות אלו. האירוע מציין את פרסום המחקר, בהשתתפות הקייסים שעודם עמנו ובני משפחותיהם של הקייסים שהוקלטו. במופע יושמעו הקלטות היסטוריות, והמנהיגים הרוחניים הפעילים כיום יבצעו מבחר התפילות. המופע הנו הפקה של המרכז לחקר המוזיקה היהודית באוניברסיטה העברית בירושלים, בשיתוף עם בית הקונפדריה, הספרייה הלאומית והמרכז הצרפתי למחקר בירושלים.

כותר תפילת ביתא ישראל: המוזיקה הדתית של יהודי אתיופיה .[הקלטת שמע].
כותרים נוספים The Prayer of Beta Israel: The Sacred Music of Ethiopia's Jews [sound recording]
מחברים/ יוצרים נוספים האוניברסיטה העברית בירושלים. המרכז לחקר המוסיקה היהודית
מקור/בעלים האוניברסיטה העברית בירושלים.
שנה 2018
סוגה Musical traditions (Jewish), Ethiopian
הערות הקונצרט הינו ערב השקה לתקליטור משולש ובו שירי מסורת העדה האתיופית.
מסורת: אתיופים
מקום נוסף אולם המוסיקה על שם בלה והרי ווקסנר, הספריה הלאומית, 23.12.18.
שפה אין תוכן מילולי
עברית
מספר מדף/סרט/תיק ZP 00405
מספר מערכת 990049442390205171
קישורים ZP-00405
ZP-00405

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?