חזרה לתוצאות החיפוש

כותר קבלת שבת וערבית .[הקלטת שמע].
סוגה Synagogue music
Musical traditions (Jewish), Ashkenazi, Eastern-European
הערת תוכן ותקציר צד א': לכו נרננה -- לכה דודי -- צדיק כתמר -- ערבית (מזרח אירופה) -- ערבית (נוסח ליטא) -- ויכלו -- אבות -- מגן אבות.
צד ב': המשך לפניו נעבוד (נוסח לבנדובסקי) -- רצה -- קדיש תתקבל -- המשך שחרית לשבת -- שוכן עד - בפי ישרים -- שכן חובת - ברכות -- קדיש - ברכו -- הכל יודך -- א-ל אדון -- אבות -- קדושת שחרית -- ישמח משה -- ושמרו (סוף!).
הערות הקיטלוג נעשה ללא האזנה לחומר.
כיתוב על הקלטת: צד א': קבלת שבת וערבית, לכה דודי, צדיק, מקולות, ואנפה. צד ב': המשך לפניו נעבוד - רצה, קדיש, המשך שחרית לשבת: שוכן עד, עד ולא נתתו חזרת השץ.
על עטיפת הפריט: קסטה 1.
תורם: גבי לינדנברג (אשת קשר: עמליה קדם).
מסורת: אשכנזים :מזרח
התפילות מפי גבריאל לינדברג. בהדרכת זלמן פולאק.
משך 00:47:20
תיאור 1 קלטת שמע : אנלוגי, 2 ערוצים..
שפה אין תוכן מילולי
עברית
מספר מדף/סרט/תיק Y 21628
זכויות גישה ניתנת גישה מקוונת
מספר מערכת 990048808890205171
קישורים Y-21628-CAS_A_01
Y-21628-CAS_B_01

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?