חזרה לתוצאות החיפוש

חזנות - זלמן פולק ותלמידיו.

כותר [פרקי חזנות - שבת] מפי החזן יוסף אלפנט בהדרכתו של החזן המלחין זלמן פולאק. .[הקלטת שמע]
סוגה Synagogue music
Musical traditions (Jewish), Ashkenazi, Eastern-European
הערת תוכן ותקציר צד א': אל תקשו (1) -- ישמחו השמים -- שמעה ותשמח -- זמרו לה' בכנור -- משה ואהרן (2) -- קול ה' -- מקדש מלך -- לא תבושי -- רזא דשבת (1) -- אהבת עולם -- השכיבנו (1).
צד ב': [ובצל כנפיך - המשך השכיבנו מס' 1] -- השכיבנו (2) -- רצה במנוחתינו (2) -- קידוש -- אנא בכח (2) -- אמר ר' אלעזר -- ממקומך (5) -- ברכת החודש (1) -- הדלק נר חנוכה -- מעוז צור.
הערות הקיטלוג נעשה ללא האזנה לחומר.
החומר הושאל למטרות דיגיטציה מיעקב רייכמן, דרך רפי ברנט (אשת קשר: עמליה קדם).
מסורת: אשכנזים :מזרח
משך 00:46:55
תיאור 1 קלטת שמע : אנלוגי, 2 ערוצים..
שפה אין תוכן מילולי
עברית
מספר מדף/סרט/תיק Y 21618
זכויות גישה ניתנת גישה מקוונת
מספר מערכת 990048807970205171
קישורים Y-21618-CAS_A_01
Y-21618-CAS_B_01

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?