חזרה לתוצאות החיפוש

נולדה בארגנטינה למשפחה שהגיעה מופלין. שרה שיר שלמדה מסבתה (מהעיירה בוסק שבאזור למברג). לשיר אין שם, סבתה לא סיפרה לה היכן למדה את השיר. שם סבתה - רחל קירשנפלד וולפסון שמה המקורי: גרסיאלה שפאץ (גיטלה שפאץ) תשיר גם שירים ממחנה הקיץ של תנועת הנוער משנת ה-60 - ביידיש ובספרדית. בהמשך, שרה שיר לפסח בעברית (מפולין): "חסר סידור פסח כהילכתו".

כותר ראיון עם גרציאלה דיזנהויז .[הקלטת שמע].
שנה 2014
סוגה Songs, Yiddish
משך 00:07:41
מקום נוסף הוקלט בספריה הלאומית ב26.03.2014.
שפה יידיש
עברית
מספר מדף/סרט/תיק ZP 00360
זכויות גישה ניתנת גישה מקוונת
מספר מערכת 990048771010205171
קישורים ZP-00360

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?