חזרה לתוצאות החיפוש

תוכנית הערב: לימוד בדבר סליחות וסליחה ; מוסיקה מתוך אוצר הזמר העברי - שירים עבריים ברוח הסתיו ; קטעי סליחות ממיטב יצירות החזנות האשכנזית.

כותר סתיו יהודי חזנות ושירים עבריים ברוח אלול‏.‏. .[הקלטת שמע]
שנה 2012
סוגה Songs, Hebrew
Art music
Synagogue music
Verbal discourse
Live sound recordings
הערת תוכן ותקציר דברי פתיחה -- רוח סתיו (יוחנן זראי, יחיאל מוהר) -- ימים לבנים (שלמה יידוב, לאה גולדברג) -- סתיו יהודי (יוני רכטר, אברהם חלפי) -- לימוד ראשון עם פרופ' רות קלדרון -- סתיו (משה וילנסקי, שמשון חלפי) -- סליחות (עודד לרר, לאה גולדברג) -- העיר באפור (נעמי שמר) -- לימוד שני עם פרופ' רות קלדרון -- אל מלך יושב (שלמה רביץ, עיבוד: ריימונד גולדשטיין, מן הסליחות) -- ה' ה' אל רחום וחנון (מרדכי הרשמן ע"פ ברנשטיין, מן הסליחות) - שמע קולנו (חיים פייפל, מן הסליחות) -- מרן די בשמיא (זבולון קוורטין, מן הסליחות) -- שומר ישראל (יוסל'ה רוזנבלט, מן הסליחות) -- קדיש שלם חסידי לימים נוראים (יענקל'ה גוטליב, מן התפילה) -- אסיף (נעמי שמר, איתמר פרת).
הערות מבצעים: רועי חן - גיטרה, אודליה דהאן - שירה
ריימונד גולדשטיין - פסנתר, חזן - אבן כהן.
משך 01:28:54
מקום נוסף הספריה הלאומית, 30.8.2012.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק ZP 00344
מספר מערכת 990044127440205171
קישורים ZP-00344

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?