חזרה לתוצאות החיפוש

הקלטה אתנוגרפית

עבודות שהגישו תלמידי ותלמידות תיכון, במסגרת פרויקט "מגש הכסף". העבודות כוללות לרוב ריאיון אישי עם דמות מרכזית בתולדות המדינה והגשת עבודת חקר אודותיה. עבודות "איוטופ" אלה הוגשו החל משנת 2015 והלאה על ידי תלמידות מהאולפנות עפרה, בהר"ן, ועוד. הן כוללות קובץ אודיו של הריאיון המוקלט, תמלול מלא של הריאיון, וכן את עבודת החקר שהגישו התלמידות. ; העבודות עוסקות לרוב במלחמות ישראל (בעיקר מלחמת העצמאות, מלחמת ששת הימים ומלחמת יום כיפור, לא מעט על ישובי גוש עציון, וגם צפת, חברון, משמר הירדן, מכון אילון ועוד). העבודות כוללות את הראיונות עם האישים הבאים: חנה ברוכי, דוד בן דוד, מזל אדלר, מרים ליבנה, חיים גרבובסקי, עטרה סמואל, יהודה קנדל, יעל אריאל, יעל בן דב, שלומית דקל, מיכאל ועקנין, ראובן רוזנבלט, מוטקה גרוס, אברהם אלמאסי, מנחם מנדל לוי, יוסקה נחמיאס, שלום מסורי, כוכבה מתיתיהו, עזרא יכין, יעקב לוי, יוסי אלדר, נחום ברוכי, מאיר הר נוי, משה ברנדווין, פועה שטיינר, מאיר קלוגהפט, יוסף צוריאלי, עזרא ברנע, אריה איזנבך, יצחק קופ, בן ציון רוטנשטיין, דודיק כתר, משה זר, שרה נחשון, מנחם אינסבכר, מוטי אביעם, אלעד פלד, דויד גרוסמן, גרשון גרמן, יעקב ניהוז, יוסף יהודה פויירליכט, חיים אלברט, יעקב שגיב, ישק'ה (הגבעה מול צווימה), טובה דאובה, גיורא בן משי. ; הפקדת נוספת בשנת 2018: הרב בנצי קריגר, רבקה כהנא, דניאלה ויס, חיים טויטו, זאב לוין, דוד כוכבי, יוסק'ה נחמיאס, שמעון אפרתי, שמוליק דרורי, יצחק איש רן, יעקב יניב, טובה דאובה, ישראל הראל, דוד שומרון, אברהם מינץ, משה ברודצקי. ; הפקדה נוספת בשנת 2019: מיכאל פוש, אליעזר בן עמי, דן אופיר, יורם רונן (שובק), שלום שמעון, מאיר היימן, הרב שלמה גולדשטיין, שתול אלתר, משה מושקוביץ, ישראל שמיר, נחמן ארנרייך, יעל אליצור, בועז בן חיים, אברהם הללי, ניסים לוי, יעקב מירון, יהודה בראלי, יצחק שפץ, נעמי עורב.

כותר מגש הכסף - עבודות תלמידים במגמת ארץ ישראל .[הקלטת שמע].
שנה 2015-2018
סוגה Verbal discourse
הערות מגש הכסף הוא פרויקט חקר לתלמידי תיכון בישראל, המשותף למקצועות מדעי החברה ולימודי ארץ ישראל במשרד החינוך. הפרויקט התחיל בשנת 2017.
הפריט נמצא על מדף תקליטורים בגודל מיוחד.
File Record
תיאור 3 תקליטורי שמע : דיגיטלי
3/4 4 אינץ'..
מתוך קובץ דברים שונים.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק CD 12961 (1-3)
V 3611
מספר מערכת 990043695300205171
קישורים ההסבר על התכנית באתר משרד החינוך

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?