חזרה לתוצאות החיפוש

שירים ששרו בשמחת חתן וכלה חלקם יותר מלפני ארבעים שנה. השירים עברו עריכה לשיפור טיב השמיע שלהם בלבד, ומלבד זה הם זהים למקור.

כותר שירת תימן המקורית .[הקלטת שמע]. חלק ה.
סוגה Piyyutim
Wedding songs
Songs, Judeo-Arabic
Musical traditions (Jewish), Yemenite
הערת תוכן ותקציר יושב בכסא הוד / ר' יוסף תנעמי ואהרון חיים ימיני -- איומה המשי / ר' יוסף תנעמי ואהרון חיים ימיני -- סבאני עוהגי אלגוזלאן / שלמה חלא ושמעון גרמי -- פזע קומרי אלבאן - ר' יוסף תנעמי ור' ישראל עוזרי -- שער אשר נסגר / אברהם צדוק ומבצעים נוספים.
הערות הקיטלוג נעשה ללא האזנה לחומר.
מסורת: תימנים
תיאור 1 תקליטור : דיגיטלי
3/4 4 אינץ'..
שפה עברית
יהודית-ערבית
מספר מדף/סרט/תיק CD 12507
זכויות גישה ניתנת גישה מקוונת
מספר מערכת 990039507000205171
קישורים CD-12507_V0U_01
CD-12507_V0U_02
CD-12507_V0U_03
CD-12507_V0U_04
CD-12507_V0U_05

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?